Продавець ТОВ "КОМПАНІЯ УКРБЕЗПЕКА" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
410 відгуків
+380444985737
+380963177700
+380991177793
УкраїнаКиїввул. Машинобудівна, 50Н
ТОВ "КОМПАНІЯ УКРБЕЗПЕКА"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Кошик
Оптичний модуль SFP SFP-1.25 G-20KM-RX

Оптичний модуль SFP SFP-1.25 G-20KM-RX

1 478 грн.

  • Немає в наявності
Оптичний модуль SFP SFP-1.25 G-20KM-RX
Оптичний модуль SFP SFP-1.25 G-20KM-RXНемає в наявності
1 478 грн.
+380444985737
  • +380963177700
  • +380991177793
  • +380939177766
+380444985737
  • +380963177700
  • +380991177793
  • +380939177766
Характеристики
Користувацькі характеристики
Діапазон напругиDC 3.15 В~3.45 В
Споживання1Вт
Довжина хвилі1550/1310nm
Потужність випромінювання-8~-3dBm
Чутливість приймача-24 dBm
Тип оптичного волокнаSingle - mode 9/125um, multi-mode 50/125um
Оптичний портLC
Дальність передачі данихSingle-mode 20km, Multi-mode300m
ESD1a contact discharge 3 level 1b air discharge 3 level Per IEC61000-4-2
Робоча температура0℃~70℃
Температура зберігання-40℃~70℃
Вологість0~95%
Розмір55.4х13.7х6.25 мм
МатеріалНержавіюча сталь
КолірБілий
Вага17г
MTBF>30000h
Гарантія12 міс.

Оптический модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX - стандартный одномодовый оптический модуль передачи SFP. Скорость передачи до 1.2 Gbps, расстояние передачи до 20 км. Этот продукт необходимо использовать в паре с RX.
Производитель UTEPO. К-во портов SFP 1.

Особенности:
Использование SFP, разъем LC, поддержка SFF 8472 стандарт
Поддержка горячей замены
Прием: длина волны 1550nm, 1310PIN-TIA
Расстояние передачи данных одномодового оптического волокна может до 20 км
Входные и выходные порты данных соответствуют стандарту (LVPECL)
Низкий уровень электромагнитных помех в окружающую среду
Стандарт безпеки лазера IEC-60825
RoHS стандарт

Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 478 грн.